چای سبز

در این وبلاگ نظراتم را می نویسم ،

 • Blog Stats

  • 3,175 hits

دلارام را نجات دهید

Posted by greentea2500 on April 17, 2009

آیا آدم کشتن بد است ؟ اگر آدم کشتن بد است ، چرا خود حکومت در قالب مجازات دست به آدم کشی می زند ؟ سالها است که فرهیختگان دنیا مشغول مبارزه با مجازات ابلهانه اعدام هستند. اگر بررسی آماری کنیم ، می بینیم در کشور های عقب افتاده ای که مجازیات اعدام هنوز وجود دارد و منسوخ نشده است ، درصد جرم و جنایت بالاتر از کشورهای است که مجازات اعدام ندارند. خیلی راحت می شود نتیجه گرفت که باکشتن آدم ها به عنوان مجازات نتوانسته اند جلوی رشد جنایت در  جامعه را بگیرند.

مهمترین دلیلی که باید مجازات اعدام را گرفت این است که این مجازات غیر قابل برگشت است و در صورتی که دادگاه اشتباه کند و حکم نیز اجرا شود ، دیگر نمی توانم آب رفته را به جوی برگرداند. چند وقت پیش در انگلیس ، متهمی را به حبس ابد محکوم کرده بودند ، بعد از بیست سال  ، با آزمایش های علمی و پیشرغت تکنولوژی متوجه شده بودند که متهم مجرم نیست و بی گناه است. حال تصور کنید که اگر متهم اعام شده بود ، آیا می شد او را زنده کرد؟ دادگاه و دولت انگلیس به متهم بابت بیست سالی که در زندان بوده خسارت هنگفتی دادند و ماجرا تا حدی ختم به خیر شد ، اما اگر اعدام می شد چه ؟!

در هر سیستمی امکان خطای انسانی هست ، حتی در نظام قضایی پیشرفته انگلیس! وای به روزی که دادگاه های مسخره ایران با آدم هایی که اکثریت کودن  کودن و جانی هستند ، بخواهند قضاوت کنند.

دلارا دارابی ، زمانی که نوجوان بوده به جرمی متهم شده و در  دادگاه های رژیم به اعدام محکوم شده است. اولا هیچ جای دنیا کودک را بابت جرمش به این شدت مجازات نمی کنند و معمولا مصونیت قضایی دارند. از طرفی همه ما ایرانی ها می دانیم که در اداره آگاهی ایران چه وحشیانه متهمین را شکنجه می کنند تا از آنها اعتراف بگیرند. از کجا مطمین باشی که دلارام ، در اینچنین دادگاهی به مرگ محکوم نشده است ؟

به عنوان نمونه در خوزستان یک سری قتل های زنجیره ای اتفاق افتاده ، متهمی را اداره آگاهی بازداشت می کند و او زیر شکنجه به انجام همه آن قتل ها اعتراف می کند.متهم هم بر اساس اعترافاتش به مرگ محکوم می شود.  بعدا با ادامه قتل ها ( در زمانی که متهم در زندان بوده) و متهم جدیدی دستگیر می شود و کاشف به عمل می آید که متهم اول بی گناه است. از کجا مطمین شویم که دلارام نیز در اینچنین روندی و با چنین اعترافاتی  محکوم به مرگ نشده است؟

آقای خامنه ای ، شما مسول مستقیم در حکم اعدام دلارام هستی ، در صورت اعدام دلارام ، این آدم کشی نیز به لیست طولانی دیگر جنایات تو اضافه خواهد شد.

دلارام را نحات دهید !

2 Responses to “دلارام را نجات دهید”

 1. و هجرت باید کرد

 2. صدای ندا said

  نترس نترس نترس. هر قطره خون ریخته شده تقاسش پس گرفته خواهد شد.هر جان داده شده هزارها جان دیگر را استقامت خواهد داد. در تاریخ دنیا هیچ دولتی با کشتن مردمش دوام نخواهد آورد حالا چطور این ظاهر مسلمانان دوام خواهند آورد .عزیزانم درخت آزادی با خون عزیزان و شهدا آبیاری میشود نه با آب. جنایات این قاتلان وسیلهٔ است برای آزادی مردم شجاع ایران. برای آزادی ملت ایران مقدس صد بار جان خواهم داد.

  هموطنان عزیزم: حضرت محمد با کفار جنگید امام حسین با کفار جنگید، آیا مردم مسلمان ایران کافرند چرا مردم مسلمان ایران قتل عام میشوند. بسیجی‌،پاسدار،ارتشی،دانشجو،بازاری ما همه ایرانی‌ و مسلمان هستیم. تاریخ نشان داده که هر دولتی که مردم خودش را به هر دلیلی‌ کشت از کار بر خواهد افتاد و حضرت عظما،احمدی‌نژاد،بسیج و غیره استثنا ندارند.خداوند از ظلم هیچ شخصی‌ نخواهد گذشت. به نام اسلام جوانها کشته شدند به نام اسلام خانوادهها داغدار شدند حالا چطور میشه باور کرد که خدا وجود ندارد.بسیجیهای عزیز،پاسداران از راه بدر شده دستهاتون را آغشته به خون معصومین نکنید.آزادی کلام،آزادی فکر و بیان انسان را کافر نخواهد کرد به اسلام و مسلمانان رحم کنید تا خداوند به شما رحم نماید.چاره ای‌ ندارم جز اینکه از ارتش مقدس بخواهم که این جنایات فقط به دست ارتش به انتها خواهد رسید.‌ای سرباز،ای نگهبان وطن ، به داد میهن و هموطنان برس.

  نقش آیات قرانی در پیشگیری از ناهنجاری‌های اجتماعی
  گاهی در جامعه اتفاق می افتد که شاهدین یک امر بدون در نظر گرفتن رضایت خداوند ورعایت حق مردم از شهادت واقعی کتمان می کنند وبهانه آنها این است که اگر حق مردم هم تضییع می شود ولی آنها خودر ا به دردسر نیندازند در صورتیکه در ایات زیر اشاره شده که کتمان شهادت یک عمل طالح وزشت است :۱۴۰و۱۴۶و۲۸۳بقره و۱۰۶مائده و۳۳انعام

  rooheneda@gmail.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: